لاستیک سازی صنعت اصفهان

صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان ، با بیش از ۳۰ سال تجربه در عرصه ساخت و تولید قطعات لاستیکی و پلیمری، کوپلینگ و دیافراگم لاستیکی، طراحی و تولید انواع قطعات لاستیک و پلاستیک حجیم و سنگین وزن: نظیر فندر (ضربه گیر) جداره اسکله، طراحی و تولید قطعات و فرآورده های لاستیکی مسلح شده توسط الیاف نسوز (منجید) و تلفیق لاستیک با فلزات، طراحی و ساخت کلیه قالب های صنعتی مورد نیاز، با هدف پیشرفت و توسعه صنعت ، ،بستری را فراهم آورده است که کلیه قطعات موردنیاز صنایعی همچون نفت ،گاز،پالایشگاه و پتروشیمی، نیروگاهها، فولادسازی، کاشی و سرامیک، لوله سازی، صنایع شیمیایی، هواپیما سازی،کشت و صنعت، صنایع داروئی، نساجی، صنایع دفاع ، ماشین سازی راه سازی ،پل سازی و ساختمان را با بهترین متریال تولید و تامین کند. این واحد مجهز به ۵۵٠٠ نوع قالب لاستیک وهمچنین ماشین آلات مربوطه و کارشناسان مجرب در زمینه پلیمر و لاستیک میباشد که بستری جهت پیشرفت صنعت کشور و رشد تولید ملی و عدم وابستگی به وارادات را فراهم نموده است.

درخواست سفارش

درخواست سفارش

برای مشاوره هر گونه درخواست انواع متریال و اجناس لاستیکی، سفارش محصولات لاستیکی درخواستهای خود را به ما بسپارید. لاستیک سازی صنعت اصفهان درخواست شما را بررسی کرده، تولید و طراحی قطعات لاستیکی را بنا به متریال درخواستی شما انجام می دهد.

متریال های لاستیک سازی

متریال های لاستیک سازی

انواع متریال های استفاده شده در محصولات لاستیک سازی شامل EPDM,NBR,SBR,Nitrile,Neoprene,Viton می تواند تحمل پذیر فشارهای مختلف و شرایط گوناگون باشد. لاستیک سازی صنعت اصفهان تولید کننده انواع قطعات لاستیک سازی با متریال های ذکر شده است.

لاستیک سازی صنعت اصفهان

لاستیک سازی صنعت اصفهان

لاستیک سازی صنعت اصفهان مفتخر به طراحی قطعات لاستیکی، پلی متری در راستای فراهم نمودن سایر تجهیزات ساخته شده لاستیکی در صنایع مختلف، تولید قطعات لاستیکی در حوزه داخلی کشور و خود کفایی در آن است. کمک گرفتن از افراد متخصص و مجرب از افتخارات صنعت لاستیک سازی اصفهان است. 

اهداف و خط مشی

تولیدات مورد استفاده این واحد با نازل ترین قیمت ها و بالاترین سرعت تولید، در کارخانجات صنایع و معادن کشور شامل: نیروگاه ها، صنایع فولاد، کارخانجات سیمان ،صنایع دریایی و کشتی سازی ،ماشین سازی ،آب و فاضلاب و تولید کننده اتصالات پلیمری، پالایشگاه و پتروشیمی، کارخانجات لبنیات و مواد غذایی، سدسازی و پل سازی و غیره است.

بیشتر بدانید

کاربرد محصولات در صنایع

تولیدات صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان را می توان بخشی جدایی ناپذیر از صنایع زیر برشمرد

صنایع ساختمان

لاستیک سازی صنعت اصفهان انواع قطعات پليمری مورد مصرف و نياز در صنایع ساختمان با متريالهای گوناگون جهت مصارف مختلف را تولید میکند

صنایع نفت و گاز

 لاستیک سازی صنعت اصفهان انواع قطعات پليمری مورد مصرف و نياز در صنایع نفت و گاز با متريالهای گوناگون جهت مصارف مختلف را تولید میکند

صنایع شیمیایی

 لاستیک سازی صنعت اصفهان انواع قطعات پليمری مورد مصرف و نياز در صنایع شیمیایی با متريالهای گوناگون جهت مصارف مختلف را تولید میکند

از نگاه آمار


10

گواهینامه و استاندارد

35

کارفرمای دولتی و خصوصی

18

پروژه در دست انجام

280

پروژه انجام شده

محصولات ما

تشتکی جک

تشتکی جک

کاسه نمد

کاسه نمد

شيرپروانه ای ولوسيليکون

شيرپروانه ای ولوسيليکون

ضربه گیر نئوپرن

ضربه گیر نئوپرن

مکنده لاستیکی

مکنده لاستیکی

بالون لاستیکی(بلادر)

بالون لاستیکی(بلادر)

ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی

ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی

اورینگ متری

اورینگ متری

گسکت

گسکت

اورینگ سیلیکونی

اورینگ سیلیکونی

کشنده لوله

کشنده لوله

بست لوله

بست لوله

مشتریان ما

ارتباط با ما

پست الکترونیک

info@efahanrubber.com

تلفن تماس

نشانی ما

اصفهان ، خیابان شهید دکتر بهشتی، بعد از چهار راه عباس آباد، مقابل جهان بلبرینگ